Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kiralık Sepetli Platform

Kiralık Sepetli Platform

Sepetli platformlar yük kaldırmaya yarayan sabit araçlardır. Yük taşıma kapasiteleri sınırlıdır ve genellikle kapalı mekanlarda kullanılır.

Tercih edilme nedenleri ise kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda iş güvenliği oluşturmasıdır. Ağır yükleri kaldırmak için insan gücünün yeterli gelmediği noktalarda rahatlıkla kullanılır.

Ancak sepetli platformlar sepetli vinçler ile karıştırılmamalıdır. Sepetli vinç taşıma kapasitesi oldukça yüksektir. Aynı zamanda hareketli ve araç üzerinde kullanılan bir çeşit taşıma ve kaldırma aracıdır. Sepetli vinç kullanımı açık alanlarda gerçekleşir.

Her iki aracın kullanımı da sürekli veya geçici olabilir. Eğer geçici süre ile kullanım olacaksa kiralık sepetli platform veya kiralık sepetli vinç kullanmak çok daha mantıklıdır. Ancak devamlı kullanımlarda kiralama yerine satın alma işlemi uygulanabilir.

Vinç Pazarı firması ile tüm vinç kiralama ve vinç satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için Vinç Pazarı ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli ve profesyonel destek veren, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan bir firma ile çalışmak istiyorsanız mutlaka Vinç Pazarı ile tanışın.

Ayrıca herhangi bir vinç kiralama ve satın alma işlemlerini yapmadan önce Vinç Pazarı’ndan fiyat almanızı öneririz. En uygun fiyatları görebilir ve anlaşma yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...