Kiralık Platform

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Kiralık Platform

Platformlar vinçlere göre daha küçük ve daha az yük taşıyabilen aletlerdir. Taşınabilir ve küçük olmaları nedeni ile genellikle iç mekanlarda kullanılırlar.

İç mekanların zeminine zarar vermeden kullanılabilirler. Aynı zamanda yapıları küçük olduğu için kapılardan da kolaylıkla geçebilirler.

Yere sabitlenmeleri ve belli yüksekliğe çıkabilmeleri tercih sebebidir. Bir merdivenden çok daha güvenli ve kullanışlıdır. Aynı zamanda çok ağır olmayan yükleri de taşır.

İç mekan dekorasyonlarında, iç mekan aydınlatma sorunlarını çözmede, tadilat işlemlerinde ve süsleme işlemlerinde tercih edilirler.

Platform seçenekleri arasında; dikey platform, makas platform gibi çeşitler bulunur. Makaslı platformlar hidrolik platform olarak da geçer. Taşıma kapasitesine göre pek çok farklı makaslı platform çeşidi bulunur.

Platformların manuel ayakla yükseltilenleri ve akü ile çalışanları bulunur. Akü ile çalışan hidrolik platformlar sarj edilebilir.

Ancak platformların taşıma ve yükselme kapasitesi vinçlere göre çok düşük olduğundan temel gereksinimler dışında kullanıma uygun değillerdir.

Ayrıntılı bilgi almak, vinç satın almak veya vinç kiralamak için Vinç Pazarı ile iletişime geçebilir. En uygun fiyatlarla vinç işlemlerini halledebilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.