Kiralık Aşk 16. Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm Star TV Canlı İzle – 09 Ekim 2015 Cuma (YENİ BÖLÜM)

Kiralık Aşk 16. Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm Star TV Canlı İzle – 09 Ekim 2015 Cuma (YENİ BÖLÜM)kiralik_ask_16_bolum_izle_full_tek_parca_son_bolum_star_tv_canli_izle_09_ekim_2015_cuma_yeni_bolum_h34267_be6ba

Kiralık Aşk 16. Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm Star TV Canlı İzle YENİ BÖLÜM 09 Ekim 2015 Cuma akşamı Star TV’de ekrana gelen Dizi bölümlerinden Kiralık Aşk 16. Son Bölümü HD izle. Star TV’in sevilen Dizisi Kiralık Aşk 16. bölümü ile ekranlara geliyor. Sevilen Dizinin 16. bölümünde neler olacak? Canlı yayını sayfamızda olacak.
YENİ SEZONDA EKRANLAR BU DİZİLERLE ŞENLENECEK – TIKLA

Ömer’in kalbi paramparça, aklı sorularla dolu. Birlikte bu açmazdan çıkabilecekler mi? Yeniden birlikte olmanın yolunu bulabilecekler mi? Defne, Ömer’in peşinde. Eninde sonunda kendisini dinlemeye ikna edecek.

 

STAR TV CANLI İZLE

KİRALIK AŞK 16. BÖLÜM İZLE

Kiralık Aşk’ın 15.Bölümünde ne olmuştu?

Defne her şeyi anlatmaya karar verdi! Neriman’ın oyunundan ancak böyle sıyrılabilir.

Ömer’in kalbi paramparça, aklı sorularla dolu. Birlikte bu açmazdan çıkabilecekler mi? Yeniden birlikte olmanın yolunu bulabilecekler mi? Defne, Ömer’in peşinde. Eninde sonunda kendisini dinlemeye ikna edecek.

Bu arada Deniz geliyor. Hem de gümbür gümbür! Büyük bir savaş başlayacak! Sinan’ın, Yasemin’in, Necmi’nin ve en önemlisi Defne’nin tarafını seçmesi lazım.

Sude ise gelişiyle bütün dinamikleri alt üst ediyor. Arkasında sırlarla, sorulacak hesaplarla çıkıp geliyor. İsmail’in Yasemin’le ilişkisi, şok bir gelişmeyle birden bire yön değiştiriyor. Yasemin, İsmail’i çok ama çok şaşırtıyor.

Defne Ömer’siz, Ömer Defne’siz yapamıyor. Aşk, onları yeniden bağlayacak ama nasıl?

KİRALIK AŞK HAKKINDA

Kiralık Aşk, baş rollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen’in oynadığı Star TV ‘nin romantik komedi dizisidir.

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Karakterler
Elçin Sangu – Defne Topal
Barış Arduç – Ömer İplikçi
Salih Bademci – Sinan Karakaya
Sinem Öztürk – Yasemin Kayalar
Nergis Kumbasar – Neriman İplikçi
Levent Ülgen – Necmi İplikçi
Ferdi Merter – Hulusi İplikçi
İsmail Karagöz – Şükrü
Hande Ağaoğlu – Mine
Hikmet Körmükçü – Türkan Topal
Melisa Giz Cengiz – Esra Topal
Kerem Fırtına – İsmail
Sanem Yeles – Nihan İyigünler
Onur Büyüktopçu – Koray Sargın
Osman Akça – Serdar Topal
Ender Sakallı – Vedat

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*