Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kimyasal Koruyucu Tulum

Kimyasal Koruyucu Tulum

Fabrikalarda ve laboratuvarlarda kimyasal malzemeler kullanılan pek çok iş bulunur. Bu kimyasal maddelerin insan sağlığına zarar vermemesi açısından çalışanlara temas etmemesi gerekir.

Temas etmemeyi ve aynı zamanda çalışabilmeyi sağlamak için kimyasal koruyucu tulum çeşitleri kullanılır. Kimyasal koruyucu tulum modellerinin kullanışlı ve kaliteli olması gerekir.

Tek kullanımlık tulum çeşitleri gramlarına göre ve kullanım alanlarına göre farklılaşır. İnovastil’de satışa sunulan tulumların genellikle; 25 gr, 30 gr, 40 gr, 50gr, 60 gr ve 70 gr gibi çeşitleri yer alır. Kaliteleri de tulum gramlarına göre farklılık gösterir.

Tulumların özellikleri arasında; partikül geçirmez, su geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşak kumaştan oluşma gibi özellikler yer alır. Kimyasal koruyucu tulum özellikleri arasında kimyasal maddeleri geçirmeme özelliği de bulunur.

İnovastil’de tulumlar tek tek veya toplu olarak satın alınabilir. Toplu alımlarda sipariş kolaylığı sağlanmış olur. Paketler halinde satılan tulumların 1 paketinde 1.000 adet tulum bulunur, paket sayısı ise 100’e kadar çıkarılabilir. Böylece toplu bir şekilde ihtiyaçlarınız karşılanır.

İnovastil online alışverişlerde müşterilerinin isteklerini ön planda tutar. Bu nedenle siparişler en kısa zamanda kargoya verilir. (İstanbul içi aynı gün kargo imkanı bulunur.) Aynı zamanda mesafeli satış sözleşmeli yapılarak haklarınız da korumaya alınır.

Tek kullanımlık tulum fiyatları arasında en uygun fiyatlı tulumları kolaylıkla satın almak istiyorsanız İnovastil ile mutlaka tanışmalısınız. Hem uygun hem de kaliteli tek kullanımlık tulumları inceleyebilir, telefon veya canlı destek bağlantısı ile tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.