Kartal Oto Sanayi Sitesi İftar Yemeği düzenledi

 

Kartal Oto Sanayi Sitesi İftar Yemeği düzenledi

Kartal Oto Sanayi Sitesi iftar yemeği düzenledi.Yemeğe ilgi oldukça yoğundu.Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

‘’Kartal Oto Sanayi içerisinde, açık alanda yönetim ve oto sanayi esnafının katkılarıyla düzenlenmiş olduğumuz iftar yemeğimiz, manevi atmosferin yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında sanayi esnafımızın tanışmasını, kaynaşmasını amaçlayan ve bunu sağlamak üzere gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur.2000 kişilik iftar yemeğimizde bizleri yalnız bırakmayan, yemeğimize katılan tüm sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri, basın mensupları,  bu özel günümüzde yalnız bırakmadıkları için minnettarız.

Bu organizasyonunun sanayimize birlik, saygı, samimiyet getirmiş olması dileğiyle, bütün katılımcılara sanayi esnafı olarak ve yönetim kurulumuz adına saygılar sunarım.’’Dedi

KARTAL OTO SANAYİ SİTESİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

HÜSEYİN DEMİRHAN

Yükleniyor ... Yükleniyor …


“Kartal Oto Sanayi Sitesi İftar Yemeği düzenledi” yazısına 1 Yorum yapılmış.

  1. ÖMÜR ZEL demiş ki:
    Tarih:06.09.2010 Saat: 22:59

HÜSEYİN DEMİRHAN BEYFENDİ KARTAL OTO SANAYİSİ ESNAFI İÇİN BULUNMAZ BİR NİMETTİR. YAPTIĞI ÇALIŞMALARDAN DOLAYI KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM. ALLAH YOLUNU VE BAHTINI AÇIK ETSİN KENDİSİNİ DAHA İYİ YERLERDE GÖRMEYİ YÜCE ALLAHTAN TEMENNİ EDİYORUM.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*