Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kaddafi’yi yakalama anını anlattı VİDEO

Libya’nın devrik lideri Kaddafi’yi tünelde yakalayan muhalif asker, ödüllendirildi. Asker, Kaddafi’yi yakaladığında o anda aralarında geçen diyalogu da anlattı.

<p>’Arap baharı’ diye isimlendirilen halk ayaklanmalarının Libya’ya da sıçraması sonucu iktidarını terk etmek zorunda kalan, ardından da saklandığı yerde muhalif askerler tarafından yakalanan ve bir süre sonra da öldüğü duyurulan Muammer Kaddafi’yi yakalayan muhalif asker, ödüllendirildi.<br /> <br /> Ramazan Cibril isimli askere, ödül olarak cep telefonu verildi.</p> <p>Misrata’da düzenlenen bir programda Kaddafi’yi nasıl yakaladığını anlatan Ramazan Cibril, Muammer Kaddafi’yi bir tünelin çıkışında bulduğunu belirtti. <br /> <br /> Yakaladığında Kaddafi’nin elinde bir silah olduğunu ve<strong> "Ben Kaddafi değilim"</strong> dediğini anlatan Cibril, bunun üzerine saçlarından tutup Kaddafi’nin başını kaldırdığını, ardından da yetkililere götürdüğünü anlattı.</p> <p></p>

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.