İşte Xbox One Türkiye

İşte Xbox One Türkiye

xbox_one

Geçtiğimiz yıl 13 ülkede Eylül ayında satışa sunulan Xbox One 5 Eylül’den itibaren Türkiye’nin içerisinde bulunduğu diğer 29 ülkeyle kullanıcısıyla buluşacak. Oyun dünyasının merakla beklediği konsol için ise 21 Temmuz ila 5 Eylül arası devam edecek olan ön siparişler için kullanıcılara iki ayrı paket sunulmaktadır. Piyasaya sürüldüğü günden itibaren kullanıcıların öneri ve yorumlarını dikkate alması ile her ay yayınlanan güncellemelerle yeni yeteneklerine kavuşmuş oldu.

Sadece oynanan oyun ve seyredilen TV programları arasında anında geçiş yapmanıza imkan sağlayan Xbox One, Upload Studio ve Twitch gibi uygulamalar oyunlardaki özel anları kaydederek paylaşmanıza imkan sağlarken Xbox Live Gold üyeliğiyle sizlere sunulan hizmetlere  Xbox One’a entegre bulut servisleri eğlenceli farklı bir boyuta taşımaya yardımcı oluyor.

Ön sipariş paketinde bulunan Kinect, Dance Central, Fifa 15, Spotlight, Kulaklık, Day 1 özel kumanda ve Day 1 Achievement ile birlikte paket fiyatı 1999 TL. Ayrıca 450 TL değerindeki oyunlarda beraberinde. FIFA 15, Kulaklık, Forza 5 ve Kumanda’dan oluşan paket ise 1599 TL’ye sunuluyor. Bu kampanya sadece ön siparişler için geçerli bir durumdur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*