İşte Galaxy Note 5’in AnTuTu testi sonuçları

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın tanıtılmasına günler kala sızıntı bilgileri gelmeye devam ediyor. Şimdiye kadar cihazlar hakkında hemen hemen tüm bilgiler geldi ve merak edilecek çok fazla bir şey kalmadı. Şimdi gelen bilgi ise Galaxy Note 5’in AnTuTu test sonucu oldu.

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge gibi kabaca aynı iç özellikleri paylaşacak ve Exynos 7420 yonga seti, 4GB RAM, 32GB dahili  depolama alanı, 16MP arka kamera, 5MP ön kamera gibi önemli ortak özellikleri olacak. Sızdırılan AnTuTu testi ile beklendiği gibi telefonların Android 5.1.1 Lollipop’ın şu anda mevcut olan en son sürümünü çalıştıracağını iddia ediliyor.

 

Gelen raporlara göre telefonların arasındaki değişikliklerden bir tanesi ekran boyutu olacak. Buna göre Galaxy Note 5 5.7 inç ekrana sahip olurken, Galaxy S6 Edge Plus 5.5 inç ekran ile gelecek. Her iki telefon da QHD ekran özelliğine sahip olacak.

AnTuTu veri tabanında görünen testlere göre Galaxy S6 Edge Plus 68.345, Galaxy Note 5 ise 69.702 puan aldı. Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın 13 Ağustos tarihinde tanıtılması bekleniyor.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.