Anasayfa » wiki » İstanbul için seçim itirazları kabul edildi.

İstanbul için seçim itirazları kabul edildi.

İstanbul 2019 yılı seçimi tamamen kabusa dönüştü. Sabaha kadar tv başında heyecenla bekleyen halk tamamen şok yaşadı.Oylar muallakta kaldı.Cumhuruyet demokrasi tarihinin hiç bir secim sürecinde yaşanmayan usulsüzlükleri yaşandığı bir seçim sonuclarını ve sonuclar sonrasında doğru ve hatta en doğrusu ne olduğu nu ve oy verenlerin güveninin kırıldığını bir partinin diğer partiye attığı iftiralar. Halk attığı oydan şüphe eder oldu. boş arazilere ikametgah alınıp oy veren olarak belirlenmesi tamammen aklanamayacak bir durum.. İstanbul ve ilçelerinde tekrar sandık sayımları yapıldı gecersiz sayılan bir sürü oy var bu oylar kimlerindi nasıl bir sandıktan bu kadar gecersiz cıkabildi. Tamamen ticaret durdu şu anda herkez secimlerin sonuclanmasını bekliyor.Dolar yükseldi.

Bütün itirazlara karşılık seçimin yeniden yapılması kabul edilmedi.

Bu karışıklık ne zman son bulacak Ak Parti tekrar hükümdarlığını sürdürebilecekmi.Yoksa yerini CHP partisinemi bırakıcak.Ankara ve istanbul sallantıda sonuclar beklenmekte Bayrağı kim alıp yoluna devam edicek sizinde düşüncelerini merak ediyorum..

2 yorum

  1. Aslında çok haklısınız benimde hiç güvenim kalmadı insan şimdi neye oy vereceğini oy verdiğini ne kadar doğru yere gittiğini gitmediğini nasıl olduğunu anlayamıyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.