Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İstanbul Ağız Diş Polikliniği

İstanbul Ağız Diş Polikliniği

Diş sağlığı ve diş bakımı küçük yaşlardan itibaren dikkat edilmesi gereken hassas ve önemli bir sağlık konusudur. Küçük yaşlarda dahi yanlış beslenme ve bakımsızlık nedeni ile süt dişleri çürüyebilir. Bu nedenle düzenli olarak diş hekimi muayenesi olmak gereklidir.

Özellikle süt dişlerinin dökülmeye başladığı yaşlardan itibaren diş hekimine görünmek alışkanlık haline getirilmelidir. Böylece ağız ve diş sağlığı büyük zararlar engellenerek sağlanabilir.

4 Mevsim Diş Polikliniği, İstanbul ağız diş polikliniği olarak hizmet verir. Hizmetleri arasında; ücretsiz diş muayenesi ve ücretsiz röntgen imkanları yer alır. Bunun yanı sıra diş hastalıklarının tedavisi de sağlanır.

Diş bakımı için beyazlatma ve diş temizleme işlemleri uygulanır. Hastanın diş yapısına en uygun yöntemler diş hekimleri tarafından tespit edilir.

Çürümelere karşı diş dolgusu uygulaması ve kanal tedavisi uygulaması yapılır. Böylece ağız kokusu ve diş ağrısı giderilir.

Farklı ağız ve diş hastalıklarına karşın; ağız, diş ve çene cerrahisi bölümleri yer alır. Ayrıca endodonti konservatif tedavi yöntemi de kullanılır.

Diş ve gülüş tasarımı için hastanın diş yapısına ve isteğine göre; implant, protez, porselen kaplama, zirkonyum kaplama, lamine diş tedavisi ve diş eti tedavisi uygulamalarından biri veya birkaçı tercih edilebilir. Bunun yanı sıra ortodonti tedavisi de uygulanabilir.

Çocuklar için çocuk diş hekimliği anlamına gelen pedodonti bölümü de İstanbul 4 Mevsim Diş Polikliniği hizmetleri arasında yer alır.

Siz de diş hastalıklarınızı eksiksiz bir şekilde tedavi ettirmek, kendinize yeni bir gülüş tasarlamak, diş bakımlarınızı yaptırmak veya çocuğunuzu iyi bir diş hekimine götürmek istiyorsanız mutlaka 4 Mevsim Diş Polikliniği’ni arayarak randevu alın.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.