IŞİD korkusu sakalı vurdu

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

IŞİD korkusu sakalı vurdu1

Uzun sakalı seven erkeklerin IŞİD korkusu, erkek kuaförlerini sevindirdi. Modaya uyup sakallarını uzatan erkekler, IŞİD üyelerine benzememek ve tepki almamak için sakallarını kestirmeye başladı.

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Bartu, erkek kuaförlerinin işlerinin açıldığını söyledi. Müşterilerin sakallarını kestirmek için kuaförlere akın ettiklerini kaydeden Bartu, “Erkeklerde sakal çok moda olmuştu. Herkes sakallarını uzatıyordu. Bu da erkek kuaförlerinin işlerini azaltmıştı. Ancak IŞİD terör örgütü üyelerini gören vatandaşlar, bu vahşeti yaşatan insanlara benzemek istemedi. Manisa’da da yakalanan 19 IŞİD üyesinin uzun sakallı olması sonucu tepki çekmemek isteyen vatandaşlar sakallarını sevmelerine rağmen kestirmeye başladı. Yani IŞİD, sakal modasını vurdu. Ama bizim işlerimizi açtı” dedi.

“IŞİD ÜYELERİNE BENZEMEK İSTEMEDİM”

Sakalına veda eden vatandaşlardan İrfan Topçu, “IŞİD üyelerini haberlerde her yerde gördüm. Sakallarımı uzatmıştım. Ama şimdi kestiriyorum. IŞİD üyelerine benzemek istemiyorum” diye konuştu.
KAYNAK: DHA


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.