Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İphone 5SE Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Ucuz Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Ve Fiyatı – Fiyatları Çıkış tarihi

İphone 5SE Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Ucuz Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Ve Fiyatı – Fiyatları Çıkış tarihi

iPhone 5SE ne zaman çıkacak ve fiyatları ne olacak, çok soruluyor. Ucuz modelin tanıtım tarihi belli oldu. 5 SE özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Teknoloji dünyasının merakla beklediği cihazlardan birisi olan iPhone 5SE hakkında birçok haber yapılıyor. iPhone 5SE ne zaman çıkacak sorusuna verilen cevaplar, kullanıcılar tarafından çok merak ediliyor. Modelin çıkış tarihi hakkında üretici Apple firması tarafından pek bilgi verilmiş olmasa da iPhone 5SE tanıtım tarihi belli oldu! iPhone 5 SE fiyatı konusunda da üretici firma bilgi vermezken, modelin fiyatları hakkında basında birçok bilgi yer alıyor. Ucuz iPhone ismiyle anılan iPhone 5SE hakkında merak edilenler burada! Özellikleri çok konuşulan telefonun tanıtım tarihi nedir sorusuna cevap arayanlar için detaylar Ajanshaber.com’da.

İPHONE 5 SE ÖZELLİKLERİ VE TANITIM TARİHİ

Ucuz iPhone olarak da isimlendirilen iPhone 5 SE özellikleri ile herkesin çok merak ettiği bir telefon oldu. 4 inç boyutunda olacak olan bu iPhone modeli başlarda sadece bir söylentiden ibaretken, şimdi model hakkında görüntüler internette dolaşıyor. iPhone 5 SE modelinin, geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen iPhone5C’nin yerini alması bekleniyor. Fakat yeni çıkacak olan bu söz konusu modelin iPhone 6 ile ortak noktaları olması da bekleniyor. Sızıntılara göre iPhone 5SE; Live Photos destekli 8 mega piksel arka, 1.2 mega piksel ön kameraya sahip olacak. Cihazda Apple Pay için NFC desteği ve Apple A8 işlemci bulunacak. iPhone 5 SE hakkındaki bir başka dikkat çeken iddia ise cihazın Touch ID’ye sahip olacağı ve 1 GB RAM ile raflardaki yerini alacağı yönünde oldu. Ayrıca cihazda Wi-Fi 802.11ac ve Bluetooth 4.2 bağlantısı da bulunması da beklentiler arasında.

Tasarımsal açıdan iPhone 6’yı andırdığı basına sızan fotoğrafla rahatlıkla anlaşılan iPhone 5SE, boyut olarak iPhone 5 ile aynı olacak gibi gözüküyor. 4 inç ekran boyutuna sahip olan bu modelin, 500 ile 550 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor ve söz konusu cihazın Türkiye’de satış fiyatı hakkında netleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Merakla beklenen iPhone 5 SE modelinin ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belirlenmiş değil fakat iPhone 5 Se ne zaman tanıtılacak sorusunun cevabı belli oldu. Basında yer alan bilgilere göre iPhone 5 SE tanıtım tarihi 21 Mart 2016 olarak belirlendi.

UCUZ İPHONE ÇIKIŞ TARİHİ

Apple’ın önümüzdeki ay gerçekleşecek etkinliği için geri sayım başladı. Etkinlik tarihi üzerindeki sır perdesi geçtiğimiz günlerde kalkmış ve model tanıtımının 18 Mart 2016 tarihi olduğu belirlenmişti. z. Bugün itibarıyla etkinliğe tam bir ay kaldı ve elimizde yeni modele dair bir miktar sızıntı görselden başka pek bir şey yok. Buna rağmen, cihaz hakkında neredeyse emin olunan iki nokta bulunuyor. Bunlardan ilki yeni iPhone’un 4 inç ekran boyutuna sahip olacağı. Bir diğeri ise yeni modelin iPhone 6 tasarım çizgisini yansıtacağı.  Bu iki iddianın da gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünebiliriz ancak iPhone 6 tasarımı ile şekillendirilecek bir modelin neden iPhone 5se olarak adlandırılacağını anlamak gerçekten zor. Bu sebeple cihazın isminin değişmesi de mümkün olabilir. Teknoloji firması Apple’ın iPhone modelli telefonlarına eklemek üzere olduğu iki farklı model bulunuyor: iPhone 7 ve iPhone 5 SE. Her iki modelinde bu sene içerisinde tanıtılması bekleniyor.

 

Kaynak: AjansHaber

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.