İnternetten gelen ölüm!

Haber |Anne-babalar bu haber sizi yakından ilgilendiriyor… | Haber

Haber |İnternetten gelen ölüm! | Haber

haber

Beşiktaş’ta bilgisayarda oyun oynarken rahatsızlanan iki çocuk babası Burak Kaya hayatını kaybetti.

Olay, Mecidiye Mahallesi Muhtar Sokak 3/3’te meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde işten çıkan 41 yaşındaki iki çocuk babası Burak Kaya evine geldi. Eşi ve çocuklarıyla biraz zaman geçiren Kaya daha sonra bilgisayarda internete girdi. İnternette oyun sitelerini açarak oyun oynamaya başlayan Kaya, saat 03.00 sıralarında rahatsızlandı.

Kalp krizi geçirdiğini düşünen Kaya’nın eşi hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Kaya’nın ölümünü şüpheli bularak polis ekiplerine haber verdi.

Olay Yeri İnceleme polisleri eve gelerek delil çalışması yaptı. Yapılan incelemenin ardından Kaya’nın cansız bedeni cenaze aracına konularak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kaya’nın asıl ölüm nedeninin yapılacak otopsinin ardından ortaya çıkması beklenirken kalp krizinden öldüğü sanılıyor.

Acı haberi alarak olay yerine gelen Kaya’nın yakınları göz yaşlarına boğuldu. Kaya’nın acılı babası Nurettin Kaya, en son iyi gördüğünü herhangi bir sıkıntısının olmadığını söyledi.

ÇOCUKLARI DA TEHDİT EDİYOR

Yapılan araştırmalara göre, bilgisayar başında çok fazla vakit geçirenlerin başında 8-17 yaş grubu geliyor. İnternette ve bilgisayar başında oyun oynayarak saatlerce vakit geçirmek birçok ciddi rahatsızlığa da davetiye çıkartıyor. Bunlardan en önemlisi de genç yaşta kalp krizi geçirme olasılığının artması…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.