Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İndirim Yapan Marketten Aldığı Malzemeleri Kepçeyle Taşıdı

İndirim Yapan Marketten Aldığı Malzemeleri Kepçeyle Taşıdımarketten-aldigi-malzemeleri-kepceyle-tasidi-7854500_x_2038_o (1)

 

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bugün açılan ve ilk gün indirim uygulanan marketten alışveriş yapan bir kepçe operatörü, malzemeleri kepçeye koyarak evine götürdü.

İNDİRİMİ DUYUNCA KEPÇEYİ KAPIP GİTTİ

Açılış nedeniyle birçok üründe indirim yapılan markete vatandaşlar akın etti. Adını açıklamayan bir iş makinesi operatörü de eşi ve çocuğuyla buradan alışveriş yaptı.

ÇOLUK ÇOCUK DOLUŞTULAR

Aldığı malzemeleri kepçeye dolduran operatör, eşi ve çocuğuyla birlikte eve gitmek üzere yola çıktı. Bu tablo vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla izlenirken, birçok kişi de fotoğrafını çekti.

ÜNLÜLER BİRBİRİNE GİRMİŞTİ

H&M’nin mağaza açılışında yaşanan izdiham ve yağmalama bir anda gündeme bomba gibi düşmüş, Fatih Ürek ve Nur Yerlitaş gibi isimlerin indirime giren kıyafetlerden alabilmek için birbirini ezmiş, fenalık geçirenler olmuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.