İbrahimovic Aslan’ı çıldırttı

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

İbrahimovic Aslan’ı çıldırttı1438552296340

İbrahimovic’in adı G.Saray taraftarını çıldırtmaya yetti. Twitter’da İbra için açtıkları etiketi dünyanın zirvesine taşıyan taraftarlar İsveçli yıldıza mesaj yağdırdı. İsveç gazeteleri de “Zlatan G.Saray’da” diye haber yaptı
PSG’nin Fransa Süper Kupası’nda Lyon’u 2-0 yendiği maç öncesi İbrahimovic’in “Bu karşılaşma PSG ile son maçım olabilir. Önümüzdeki hafta transferim konusunda sürpriz bir karar verebilirim” sözleri sonrası G.Saray taraftarı interneti birbirine kattı. Sosyal medya ve forumlarda İsveçli yıldızın transferi için kampanyalar düzenleyen taraftarlar, Twitter’da #SignForGalaZlatan etiketini dünyanın zirvesine taşıdı. Öte yandan Fransız basını İbra’nın bu ifadeleri kullanmadığını ifade ederken G.Saray Divan Kurulu üyesi Rasim Zaimoğlu’nun Twitter’a yazdığı “İbrahimovic G.Saraylı olursa kimse şaşırmasın” ifadesi taraftarlarda heyecan yarattı. İtalyan basını İbra’nın G.Saray’ı reddettiğini yazarken, İsveç gazeteleri ise yıldız ismin 6 Ağustos’ta G.Saray için sağlık kontrolünden geçeceğini yazdı.

GEL VEFASIZ GEL VİCDANSIZ!..

@KHKNDMR Gelme ihtimali sosyal medyayı yıktı, gerçekte gelse ülke yıkılır dünya karşılama görür.
@fetdiyolar Gel vefasız gel vicdansız çağırmazdık acil olmasa.
@ultrasholiganss Arkadaslar ben artık Sneijder’in ortalayıp İbra’nın kafayla doksana taktığı zamana geçmek istiyorum
@wsudgrf Gel artik vicdansız burnuna ayrı sağ ayağına ayrı para veririz…
@HepsiErtem Gelirse havaalanını gelmezse yönetimi yıkarız!
@nurgul_arp Gelip 5. Yıldızımız ol egosuna öldüğüm

BAŞKAN ÖZBEK: YORUM YOK HAMZAOĞLU: BİLMİYORUM!

İbrahimovic, PSG’nin Lyon’u 2-0 yenip Süper Kupa’yı aldığı maçın ardından sosyal medyadan kupayla birlikte fotoğrafını paylaştı. Başkan Dursun Özbek, İsveçli yıldız hakkında gelen ısrarlı soruları yanıtsız bırakırken transfer söylentilerini yalanlamadı. Hamza Hamzaooğlu ise “İbrahimoviç’le ilgili bir bilgim yok… Bilenler varsa beni aramıyor” ifadesini kullandı.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.