Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

HTC 10’un yeni görselleri ortaya çıktı

HTC 10’un yeni görselleri ortaya çıktı

Tayvanlı şirketin belalısı yeniden iş başında.

Birkaç gün önce sizlerle HTC 10’un duvar kağıdını paylaşmıştık.Şimdi de üç yeni duvar kağıdı ortaya çıktı. Kaynak ise HTC’nin püsküllü belalısı ve ROM geliştiricisi olan LlabTooFeR.

Duvar kağıtları ekran çözünürlüğünün Quad HD olduğunu bir kere daha kanıtlıyor. Evleaks’in paylaştığı bilgilere ve eski tarihli bir başka rapora göre HTC 10’da Super LCD 5 ekran yer alıyor. Daha önceki raporlarda ise cihazda AMOLED ekran kullanıldığı ileri sürülmüştü.

Super LCD, geleneksel LCD teknolojisine göre biraz daha farklı. Dış cam ve ekran arasında hava boşluğu bulunmuyor. Ayrıca Super LCD düşük güç tüketimi sağlarken, farklı açılardan daha net ve keskin görsellik sunuyor.

HTC 10, 12 Nisan’da eş zamanlı düzenlenecek olan etkinliklerle birlikte resmen tanıtılacak. Telefonun 15 Nisan’da Tayvan’da çıkacağı ileri sürülmüştü. Avrupa pazarına da nisan ayında gelebilir.

2 3 4

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.