Hotel Ela Quality Resort & Spa – Belek

Standart Ekipman ve oda hizmetleri: PlasmaTV, müzik, mini-bar, oda ve banyo, klima, kasa, banyo, küvet, WC ve saç kurutma makinesi, oda ve kablo internet hizmetleri kablosuz, balkon, halı zemin direkt telefon. Günlük temizlik servisi. saat, taze meyve edilir ve günlük tazeleme çevresinde Oda servisi. Çocuklar 7:00-22:00 için ev video-kanal 5 karikatürler
familly odalar için Ek Hizmetler: biberon ısıtıcı, mini-bar, Mickey tahıllar, uykulu musicbox, oda teddy-bear mini-süt, çocuk bornoz, bebek leğen, çocuk ayak sesi, bebek telefonu talep üzerine mevcuttur.
Suit odalar için Ek Hizmetler: inroom faks, dizüstü bilgisayar, iş tabble, jakuzi. Ücretsiz transfer Royal suite misafirler için / özel plaj kabinleri üzerinde havaalanı, meyve ve içecek servisi, üstün A la carte restoranlar kullanım için.
VIP Villalar için Ek Hizmetler: Butler hizmeti 08:00 – 24:00. İstenirse sitesinde Kahvaltı servisi kapatmak, üstün a la carte restoran kullanımı ve özel su meyve ve içecek servisi ile sahilde dolapları soğutmalı. Ücretsiz havaalanı-otel transferleri. Çamaşırhane.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*