Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hiyap

Hiyap

Kullanım alanı oldukça geniş olan ve kullanım şekline göre, kaldırma- taşıma kapasitesine göre isimlendirilen makinelere vinç adı verilir.

Hiyap vinçler araç üstü çoğu zaman kamyon üstü kullanılan vinçlerdir. Bu vinçler; şantiyelerde, yükleme işlemlerinde, boşaltma işlemlerinde, taşıma işlemlerinde ve oto kurtarma işlerinde kullanılabilir.

Hiyap vinç satın alırken veya kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli konu taşıma kapasitesidir. Taşınacak yükün ağırlığı yaklaşık olarak bilinmeli ve bu ağırlığı taşıyabilecek kapasitede bir hiyap vinç tercih edilmelidir.

Araç üstü yalnızca taşıma kapasitesine göre değil tek kırmalı ve çift kırmalı olarak da ayrılır. Vincin yüksek yerlere ulaşmasını sağlayan kol kısmı tek kırmalı olduğu zaman daha alçak noktalara, çift kırmalı olduğu zaman daha yüksek noktalara ulaşabilir. Çift kırmalı vinçler istendiği takdirde sökülerek tek kırmalı hale getirilebilir. Bu nedenle kullanım açısından daha avantajlı sayılabilir.

Hiyap vinçlerin ayrıntılı özelliklerini öğrenebilmek, sizin kullanımınıza en uygun vinci bulabilmek ve fiyat bilgisi almak için Vinç Pazarı ile iletişime geçebilirsiniz. Vinç Pazarı aracılığı ile hiyap vinç satın alma veya hiyap vinç kiralama işlemlerini güvenle tamamlayabilirsiniz.

Vinç Pazarı en kısa sürede, en kaliteli vinçleri sizler ile buluşturur. Vinçlerin genel kontrollerini düzenli olarak yaptırır ve marka olarak da kaliteden ödün vermez. Vinç Pazarı ile ister telefon ile ister yüz yüze görüşme yaparak bilgi alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...