Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hayvan Hastanesi

Hayvan Hastanesi

Hayvanların sağlık durumlarını, gelişimlerini kontrol etmek ve hastalıklarını tedavi etmek adına kullanılan kurumlara hayvan hastanesi adı verilir. Veteriner hekimler alanlarında uzman oldukları pozisyonlarda çalışır.

Megavet gerek olanakları gerekse kadrosu ile tam anlamıyla bir hayvan hastanesidir. Çünkü herhangi kontrol, bakım veya tedavi amacı ile gelirse gelsin müdahale edebilecek kapasiteye tek başına sahiptir.

Öncelikle rutin kontroller ve bakımlar için gerekli olan; aşı, ilaç, kuaför hizmetleri ve bu alanda çalışan veteriner hekimler bulunur. Kedi, köpek veya kuş fark etmeksizin en iyi şekilde kontrol edilir, aşısı yapılır ve temizlenir. Böylece haftalık, aylık veya yıllık kontrol işlemleri en profesyonel şekilde gerçekleşir.

Megavet içerisinde yer alan laboratuvar sayesinde hastalık tespit etmek de kısa süreli ve profesyonel olarak halledilir. Türkiye’nin en gelişmiş veteriner laboratuvarlarından birine sahip olan Megavet, hastalık teşhisini en doğru şekilde yapar.

Cerrahi işlemler ve ameliyatlar için de yalnızca cerrahi alanda uzmanlaşmış veteriner hekimler ile çalışır. Tıbbi ve teknik ameliyathane makinelerinden hemen hemen hepsini bulundurur. Böylece acil cerrahi müdahale gerektiren durumlarda bile profesyonelliğini korur.

Megavet’in sahip olduğu; fizik tedavi bölümü, ortopedi bölümü ve yoğun bakım-hasta yatış bölümü hastalıklar ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılar. Hayvan yoğun bakım bölümü, ameliyatlar sonrası hayvanların dinlenmesi ve gözetim altında tutulması için önemlidir. Hasta yatış bölümü ise yine gözetim altında tutulması gereken hayvanların sağlıklı bir şekilde taburcu olmasını sağlar.

Tam donanımlı bir hayvan hastanesi arıyorsanız Megavet Veteriner Kliniği’ni tercih edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak, kontrole gelmek veya soru sormak için iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Megavet haftanın 7 günü ve 24 saati acil hizmet verir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...