Anasayfa » Havuzda Korkunç Ölüm

Havuzda Korkunç Ölüm

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Kolombiya’nın en ünlü spor spikerlerinden Jacqueline Cepeda Perez ve İsrailli işadamı eşi Victor Enrique El Khoury Sejnaui, geçen ay 11 yaşındaki kızları Sofia El Khoury Sejnaui ile birlikte tatil için Muğla-Sarıgermede’deki lüks bir otele geldi.

BABA, SAÇLARINI KESİP ÇIKARDI AMA…

Ailenin kızı, en çok otelin havuzundaki su kaydırağında zaman geçiriyordu. Ramazan Bayramı’nın son günü de anne ve baba havuzun kenarında arkadaşlarıyla güneşlenirken, küçük Sofia yine kaydırağa çıktı. Ancak bu kez hızla havuza düştükten sonra su yüzüne çıkmadı. Kızının yüzeye çıkmadığını gören baba, hemen havuza atladı.

Fakat Sofia’nın uzun saçları, havuzun dibindeki havalandırma motoruna dolanmıştı. Bunun üzerine hemen havuzdan çıkan baba, bir makas bulup tekrar havuza atladı ve saçlarını keserek kızını motordan kurtardı. Uzun süre nefessiz kalan küçük kız, havuz başında yapılan ilk müdahalenin ardından Ortaca’daki özel bir hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Günlerce yoğun bakımda kalan Sofia’nın durumunda bir iyileşme olmayınca baba son çare olarak özel uçakla İsrail’deki ünlü bir doktoru Ortaca’ya getirdi.

ÖZEL UÇAKLA İSRAİL’E GÖTÜRÜLDÜ

Küçük kızın durumunu inceleyen ve meslektaşlarından bilgi alan İsrailli doktor, tedaviyeİsrail’de devam etmeye karar verdi. Bunun üzerine küçük kız, özel bir hava ambulansıylaİsrail’e götürüldü. Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

BEYAZ GÜVERCİN VE BALONLARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Sofia, İsrail’de düzenlenen ve beyaz güvercinlerle beyaz balonların uçurulduğu bir törenle son yolculuğuna uğurlandı. Sarıgerme Jandarma Komutanlığı’nın olayla ilgili başlattığı soruşturma sürerken, ailenin dava açmaya hazırlandığı öğrenildi.

MUSLERA DA BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Anne Jacqueline Cepeda Perez’in arkadaşı Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Muslera’nın da olayı duyunca aileyi arayarak üzüntülerini dile getirdiği bildirildi.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.