Hasan Kaçan: İnşallah bir mucize olur!

Haber | | Haber

Haber | Hasan Kaçan: İnşallah bir mucize olur! | Haber

haber

Köprüden atlayarak yaşamına son veren Ağır Roman’ın yazarı Metin Kaçan’ı arama çalışmalarıdün de devam etti. 7 gündür süren arama çalışmalarına Metin Kaçan’ın karikatürist, oyuncuağabeyi Hasan Kaçan da katıldı. Kardeşini bulabilmek için 6 tane balıkçı teknesi kiralayan Hasan Kaçan, Vatan’a konuştu:

‘İnsan hala içinde bir umut taşıyor ama yetkililerden aldığımız bilgiler öyle olmadığı yönünde. İnşallah bir mucize olur. Köprüden atlama görüntüleri çok bulanık.

(O görüntüleri izlediniz mi sorusuna) Yok ben görmek istemedim. (Arkadaşlarına yaşamak istemiyorum demiş sorusuna) Arada bir o espriyi yapar, herkes yapar. Ama öyle intihar edecek bir durumu yoktu. Ön bir hazırlık yapar, anlarsınız. Sabah uyanıyor, alışveriş yapıyor. Yeğeniyle evden çıkıyorlar. Bütün bunlara baktığınızda durum çok saçma, inanamıyoruz. Annem çok üzgün, sürekli ağlıyor.

Kadıncağız 84 yaşında, onu ayakta tutmaya çalışıyoruz. Metin’in intiharını bilmiyor, kayıp dedik. Kardeşimle en son bu olay olmadan 4 gün önce konuştuk. Hiçbir problemi yoktu, herkesi güldürüyordu. En son görüştüğü arkadaşıyla güle oynaya ayrılmış. İnşallah bir mucize bekliyoruz. Çıkmadık candan umut kesilmezmiş.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.