Hangi Telefon Metal Kaplamalar İle Piyasaya Sunuldu

Hangi Telefon Metal Kaplamalar İle Piyasaya Sunuldu

Galaxy Alpha ile Android işletim sistemli bir telefonda ilk defa metal malzeme kullanan Samsung, Galaxy Note 4’te de benzer şekilde metal çerçeve kullanımını sürdürdü. Güney Koreli üretici görünüşe bakılırsa metal malzeme kullanımını yeni modellerinde de kullanmaya kararlı görünüyor. SamMobile sitesinde yer alan habere göre Samsung SM-A500 model numarasına sahip yeni bir telefon hazırlıyor.

5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü Super AMOLED ekrana sahip akıllı telefonun arka kapağı çıkarılabilir yapıda değil. Bu sebeple telefonun metal kasadan oluşması muhtemel görünüyor. Galaxy Alpha ve Galaxy Note 4’te sadece metal çerçeve kullanıldı. Telefonların arka bölümünde ise plastik kapağa yer verildi.

 

Orta düzeyde konumlandırılacak yeni cihazın güç biriminde dört çekirdekli Snapdragon 400 yer alacak. 16GB dahili depolama, 8MP arka kamera, 5MP ön kamera, Ultra güç tasarruf moduna sahip 2.330mAh kapasiteli pil ve suya-toza karşı dayanıklı yapı Samsung’un yeni modelde yer vereceği özelliklerin başında geliyor.

Orta seviyede özellikle tasarımıyla fark yaratması beklenen telefonun yakın zamanda tanıtılması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*