Host | Hakkımızda

host

2005 yılında; kurumların bilişim alanındaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek amacı ile kurulan Kur Sistem Bilişim Teknolojileri, güçlü altyapısı ve deneyimli kadrosuyla 5. yılında da kurumsal hizmetler sunmaya devam ediyor.
2009 yılından; itibaren hosting hizmetlerini şirketimizden sağlamaktayız. Bu özellik bizi diğer şirketlerden ayıran en önemli teknik alt yapı yatırımımızdır.
Kur Sistem, çözümlerinde; bilgiden çok bilginin sunumu, kolay ulaşılabilirliği ve interaktifliği ön plana çıkmaktadır. Çözümlerimiz; markalarınızın dolayısıyla da işlerinizin güçlenmesi için tasarlanmaktadır.
Bilişim, tasarım ve internet reklamcılığı alanlarında faaliyet gösteren Kursistem, Profesyonel web tasarım ve internet reklamcılığı alanında hizmetlerini daha etkin kullanmaktadır.
Sorumluluğumuz ağır, başarmamız gereken çok projemiz var. Sorumluluğumuzdan kaçmadan projelerimizi büyük bir azimle yerine getirdik getirmeye devam ediyoruz. 2005 yılından beri en küçük işletmeden en büyük fabrikaya kadar birçok firmanın bilişim hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır. Her kurumun ihtiyaçları farklı olduğu için şirketimiz tüm çalışmalarını proje bazında devam ettirmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*