Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Haftanın Android Uygulaması: Viber

Haftanın Android Uygulaması: Viber

Viber ilk çıktığında sadece ücretsiz konuşma hizmeti sunuyordu. Daha sonra sürekli güncellemeler yapılarak aramanın yanında görüntülü konuşma ve mesajlaşma özelliğini de ekleyerek bu sektördeki liderliğini koruyor.

Viber, WhatsApp ile eş değer olarak görülsede WhatsApp’tan üstün özelliklere sahip bir uygulamadır. Örneğin whatsapp ile sesli arama yapılamadığı gibi Viber ile bu özelliği kolaylıkla yapabilirsiniz. WhatsApp ile yapamadığımız bir diğer özellik ise görüntülü görüşme özelliği, bu özelliği de güncellemeler ile kullanıcılarına sunan Viber WhatsApp’tan daha gelişmiş bir uygulama haline geldi.

Ayrıca uygulamanın ücretsiz olmasıda bir diğer etken, WhatsApp yıllık ufakda olsa bir miktar ücret alması Viber’in daha üstün olduğunu bu farklarla öne çıkıyor.

Sizde Viber’a geçmek için aşağıdaki bağlantıdan Android işletim sistemine uygun olan Viber uygulamasını mobil cihazınıza hemen yükleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.