Haber | Ucuz LED TV izdihamında birbirlerini ezdiler | Haber

Haber |Konya’da, bir teknoloji mağazasının açılışında 500 lira indirim yapılan LED ekran televizyonları almak isteyenler birbirini ezdi. | Haber

Haber  | Ucuz LED TV izdihamında birbirlerini ezdiler |   Haber

haber

haber

Mağaza kapılarının açılmasıyla birlikte içeriye yüzer gruplar halinde almaya başladılar. Mağazaya akın eden vatandaşlar alış veriş yapacağı reyonlara hücum ettiler.
LCD Televizyon almak isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu. Müşteriler ucuz ürünleri almak için birbirlerini ezdi, zaman zaman da tartıştı. Mağaza çalışanları promosyonlu ürünlerin yeterince olduğunu anlatmaya çalışsa da tüketiciler vitrin ürünlerini almak istedi.
Herkesin bir ürün satın alabileceği söylenen açılışta bazı vatandaşların 3 televizyon ayırdığı görüldü.
İndirimli fiyatla satılan televizyonlardan almak isteyen birbirini ezdi. Özellikle depodan çıkarılan mallara saldıran daha satış alanına gelmeden tükendi.
Görevliler, megafonlarla vatandaşları sakin olmaları konusunda uyardı. Televizyonu paylaşamayan bazı kişiler, İzdiham yaşanınca, televizyonların satışı bir süre durduruldu. Görevliler vatandaşları mağaza içinde sıraya koydu yarım saat kuyrukta televizyon bekleyen vatandaşlar televizyonların kalmadığını söyleyen görevliye bağırdılar.

Alışverişten memnun olan vatandaşlarda vardı memnun olmayanlarda mağazanın özel indirim dedikleri sadece bir kaç üründe sınırlı olduğunu belirten vatandaşlar akşam saat 20:00 bekledik umduğumuz gibi olmadı dediler.

Mağaza açılışın da Yaklaşık 250 güvenlik görevlisi ve polis, herhangi bir problem çıkmaması için çevrede ve mağaza içinde yoğun güvenlik önlemi aldı.

Yaklaşık 15 bin kişinin geldiği mağazada, indirimli ürünler kapanın elinde kalırken, vatandaşlar kutuları kucaklayıp götürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.