Haber |Ölen futbolcu sayısı 3’e yükseldi| Haber

Haber | Gaziantep’te, 1. Amatör Lig’de mücadele eden futbolcuları taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu ağır yaralanan ve beyin ölümü gerçekleşen bir futbolcu daha, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.| Haber

Haber | Ölen futbolcu sayısı 3’e yükseldi | Haber

Gaziantep’te, 1. Amatör Lig’de mücadele eden futbolcuları taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu ağır yaralanan ve beyin ölümü gerçekleşen bir futbolcu daha, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Yavuzeli sporlu futbolcular ilçede toplanarak, Gaziantep’te Kale spor ile yapacakları maç için yola çıkmış ve ilçeden yaklaşık 20 kilometre uzaklaştıktan sonra, bulundukları minibüs lastiği patlayınca takla atarak yol kenarına savrulmuştu. Kazada hayatını kaybeden futbolcular Ali Çelik (40) ve Mehmet Şahin (13) toprağa verilirken, hastanede tedavi gören 30 yaşındaki futbolcu Cuma Şanlı’nın da, Şehitkamil Devlet Hastanesin de yapılan bütün müdahalelere rağmen beyin ölümü gerçekleşmişti. Önceki gün cihaza takılı olarak hayata bağlanan futbolcu hayatını kaybedince, toprağa verilmek üzere ailesine teslim edildi. Yavuzeli ilçesine gelen futbolcunun cenazesinde gözyaşları sel olurken, Cuma Şanlı’nın cenazesine; Yavuzeli Kaymakamı Serhat Karabektaş , Garnizon Komutanı Ömer Mazılıgüney, Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Ali Demiral, Gaziantep ASFK Başkanı Abdullah Gözegir, Şanlı ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze, kılınan namazın ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.