Haber | Tecavüzcüsü olduğunu iddia ettiği adamın kafasını keserek köy meydanına atan ve tüm dünyanın ilgi odağı olan Nevin Yıldırım, yaşadıklarını cezaevinde anlattı. | Haber

Haber | Nevin Yıldırım yaşadıklarını anlattı | Haber

Haber | Nevin Yıldırım yaşadıklarını anlattı | Haber

Kendisine silah zoruyla tecavüz edip hamile bıraktığını ileri sürdüğü adamı av tüfeğiyle öldürdükten sonra kafasını keserek köy meydanına atan Nevin Yıldırım, yaşadıklarını ve cinayeti nasıl işlediğini olaydan 48 gün sonra ilk kez, cezaevinde kendisini ziyaret eden Habertürk Antalya Temsilcisi Tekin Atay’a anlattı. İşte tecavüze uğramış karnında tecüvüz bebeği taşıyan bir mağdur, çocuklarından ayrılmanın acısını çeken bir anne, çok sevdiği kocasından uzak kalan bir kadın ama aynı zamanda vahşi bir cinayet işleyen bir katilin herkesin merak ettiği sorulara verdiği cevaplar:

‘SENİN ADINI ÇIKARIRIM’
“Yaklaşık 2 yıl önce Polatlı’ya pancar çapasına gitmiştik. Kayınbiraderimle birlikte çalışıyorduk. Nurettin Gider işçi çavuşuydu ama sürekli yardım etme bahanesiyle yanımıza geliyor ve bana yakınlaşmaya çalışıyordu. Kayınbiraderime, ‘Bu adam gelip bize yardım etmesin, biz işimizi yaparız’ dedim. Nurettin bunu duyunca bana, ‘Kızım ben senin kocanın halasıyla evliyim. Akrabayız. Sen niye rahatsız oluyorsun?’ dedi. Ben de milletin yanlış anlayabileceğini söyledim. Bunun üzerine beni, ‘Senin adını çıkarırım. Benimle yattığını söylerim. Millet sana değil bana inanır, rezil olursun’ diye tehdit etti.”

‘DEDİĞİNİ YAPAN BİR PSİKOPAT’

“Nurettin, dediğini yapan bir yapıya sahipti. Tam bir psikopattı. Onunla iyi geçinmezsem gerçekten beni rezil edeceğini biliyordum. Köye döndükten sonra telefonla arayıp benden hoşlandığını ve benimle birlikte olmak istediğini söyleyip tacize başladı. İstediklerini yapmazsam çocuklarımın ve kocamın kafasına sıkacağını söylüyordu. Hem adımın çıkmasından, hem de Nurettin’in aileme zarar vermesinden çok korkuyordum.”

‘GECE YARISI EVE GİRDİ’

“Eşim 18 Ocak 2012’de Antalya’ya çalışmaya gitti. İki katlı evin üst katında ben, alt katında ise kayınpederim oturuyordu. Eşim gittikten birkaç gün sonra gece uyurken Nurettin evime geldi. Alkollüydü ve elinde tabanca vardı. Evimden gitmesini istedim ama bana tokat attı. Alt kattaki kayınpederim duymasın diye çığlık bile atamadım. Çocuklarımı öldürmekle tehdit edip ilk kez o gece bana tecavüz etti.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*