Haber | Otopark görevlisi manevra yaparken 4 yaşındaki bir kız çoğunu ezdi. | Haber

Haber | Karaköy’de otoparkta can pazarı | Haber

Haber | Karaköy’de otoparkta can pazarı | Haber

Bir kadın müşterinin aracını park etmek için direksiyona geçen İSPARK görevlisi manevra yaparken 4 yaşındaki bir kız çoğunu ezdi. Kızın durumu ciddi. Görevli olay yerinden kaçtı.
Karaköy katlı otoparkın önündeki İSPARK görevlisi otoparka gelen bir müşterinin otomobilini park etmeye çalışırken babasıyla olay yerinden geçen 4 yaşındaki bir kız çocuğu ezdi. Görgü tanıkları ve kızın babası kusurlu olduğunu söyledikleri görevli olay yerinden kaçtı. Hastaneye kaldırılan Ebru Gören adlı kız çocuğunun durumunun ciddi olduğu öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre 34 JF 881 plakalı aracın kadın sürücüsü park etmesi için aracını İSPARK görevlisine teslim etti. Görevli aracı katlı otoparkın önünde yineİSPARK’ın işlettiği alan park etmek için manevra yaparken 4 yaşındaki Ebru Gören isimli kız çocuğunu ezdi. . Babası ağır yaralanan küçük kız için hemen 112 acil hattını arayıp ambulans talep etti. Kaza sonrası İSPARK görevlisi korkup olay yerinden kaçtı. Ağır yaralı kıza ilk olarak Beyoğlu Belediyesi’nin evde sağlık hizmeti veren sağlık ekipleri müdehale etti. Bir süre sonra olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yaralı çocuğu Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma hastanesine götürdü. Hastanede tedaviye alınan küçük Gören’in durumunun ciddi olduğu öğrenildi.
Olayla ilgili polis soruşturması başlatıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*