Haber |Hitler’in koyduğu otobüs yasağı kalkıyor! | Haber

Haber |Hitler’in 1935’te koyduğu otobüs yasağı 1 Ocak 2013’te kalkıyor. Yıllık 140 milyon yolcu kapasiteli Almanya pazarına Kamil Koç ve Ulusoy 20’şer otobüsle çıkarma yaptı. | Haber

haber
haber

Hitler’in koyduğu otobüs yasağı kalkıyor!

Suudi Arabistan merkezli Arabian Construction Company (ACC) ile İngiliz Drake & Scull İnşaat firmalarının Mekke’deki dev genişleme projesinin bir sonraki safhasını içeren 720 milyon dolarlık ihaleyi kazandığı bildirildi.
Firmalar, yaptığı yazılı açıklamada, Cebel Ömer (Ömer dağı) projesinin üçüncü safhasının inşaatını üstleneceklerini ve anlaşmaya göre proje değeri üzerinden her iki firmanın da yüzde 50’şer hisseye sahip olacağını ifade etti.
4 OTEL İNŞA EDİLECEK
Cebel Ömer projesinin üçüncü safhasında toplam 400 bin metrekarelik alan içerisinde 4 otel inşa edilmesi öngörülüyor. Fazla bilginin verilmediği açıklamaya göre bu safhada başka 5 yıldız ve 3 yıldız otellerin de inşası planlanıyor.
3.2 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM
Daha önce medyaya açıklama yapan Cebel Ömer Geliştirme Şirketi genel müdürü Samir El Kureyşi, Mekke’de toplam 10 otel açmayı hedeflediklerini ve 3,2 milyar dolarlık yatırım gerçekleştireceklerini söylemişti. Şirket, devam eden ve planlanan projeler ile Kabe çevresinde 2,2 milyon metrekarelik bir alanı geliştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.