Haber | Dünyada hiçbir bilginin gereksiz olamayacağını düşünenler bir de bu tüyolara göz atsınlar. Neler var neler. İşte dünyanın en tuhaf bilgileri..Bol bol su tüketmenin de yan etkisi MUTLULUKTUR. | Haber

Haber | Bilmediğimiz dünyanın en tuhaf bilgileri | Haber

Haber | Bilmediğimiz dünyanın en tuhaf bilgileri | Haber

Dünyada hiçbir bilginin gereksiz olamayacağını düşünenler bir de bu tüyolara göz atsınlar. Neler var neler. İşte dünyanın en tuhaf bilgileri..Bol bol su tüketmenin de yan etkisi MUTLULUKTUR. Yanlış duymadınız, bol su tüketen insanlar daha mutlu olurlar ve bu suyun yan etkisidir.Cep telefonlarından her gün ortalama 5 MİLYAR mesaj gönderilmektedir.Dünyadaki EN SAĞLIKLI yiyecekler => Avokado, Ahududu, Limon, Domates, Brokoli, Ispanak, Somon Balığı, Sarımsak ve Soğan’dır.Eğer bir akrebin üzerine likör dökerseniz, akrep delirecek ve kendini sokacaktır.Günümüz Türkiye’sinde evlenen her 8 çiftten 1’i internette tanışıyor. Hapşırığınızı tutmaya çalışırsanız, boynunuz ya da kafanızdaki kan dolaşımı zorlayabilir ve kendinizi öldürebilirsiniz.Şişman insanlar sıcak havalarda daha çok terler McDonalds ve Burger King’i asla tadilat haline göremezsiniz.Soğuk su içmek, cildi sıkılaştırır ve cildinizin daha parlak görünmesini sağlar.Reklamların çoğunda, gazetelerde ve dergilerde saat 10:10’u göstermektedir.Dünyanın ağırlığı yaklaşık 6,588,000,000,000,000,000,000,000 tondur. Bursa spor, UEFA’ya karşı CAS’ta dava kazanan İLK takım olmuştur.Deniz kabuğundan ses falan gelmez, duyduğunuz şeyin kulağınızdaki damarlarda gezinen kanın sesidir.Çin’de insanlar ya çok zenginlerdir ya da çok fakir. Fakirler bir sonraki hayatlarına hayvan olarak gelmekten korktuğu için itiraz etmezler.İstanbul 2 kıta da toprağa sahip olan dünyadaki TEK metropol dür.Bir kurbağa yeterince ateş böceği yerse midesi ışıl ışıl olur.3 renkli kedilerin hepsi dişidir.
Yetişkin bir ayı, bir at kadar hızlı koşabilir. Hawaii alfabesinde sadece 12 harf bulunmaktadır.Bir kilo limonda bir kilo çilekten daha fazla şeker vardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*