Gloria Golf Resort – Belek Antalya

Gloria Golf Resort, yüksek kalitede Gloria oteller zincirinin üyesi, Belek’te plaj, Antalya Int ‘havalimanına 40 km uzaklıkta bulunur.
Konaklama Tesisleri:

Otel, ana bina ve çevresindeki lüks villalarda, 1250 yatak kapasitesine sahiptir. 2 özel oda handicappeds için kullanılabilir. Golf sahası uzak ücretsiz servis ile 2 km.
Oda detayları:

Banyoda Kartlı anahtar sistemi, saç kurutma makinesi, direkt telefon, telefon, LCD TV / İnteraktif sistemi, oda servisi, WC, merkezi ısıtma soğutma sistemi, mini bar, kasa, balkon veya teras, kablosuz internet: Tüm odalar bulunuyor.

Standart Oda: Bu ​​24 metrekare ve balkon veya teras bulunuyor.
Junior Suit: 79 Junior Suit, ana binada ve bahçede. Junior Suit 35 metrekare ve 2 +1 kalmak için idealdir. Küçük
Suit bir Fransız yatak ve küçük bir oturma alanı ile büyük bir oda oluşmaktadır. Tüm junior suit ya balkon veya teras mevcuttur.
Family Suite: Tüm 72 Suites bahçe bulunmaktadır
alanı. Her 60 metrekare ve 2 +2 kalmak için idealdir. Iki yatak odası ve iki banyo, balkon veya teras bulunmaktadır. Onlar bir özel ortak açık yüzme havuzu, snack bar ve restoran var.
Suite: 24 Suit bulunmaktadır ve her 42 m² ‘dir. Suites ana binada bütün ve bir yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Tüm suitlerde balkon veya teras mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.