Host | Gizlilik Politikası

host
Kursistem olarak websitemizi ziyaret ettiğiniz, ve şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sizlerin verdiği bilgilerin özelliği ve gizliliği bizim için de önem taşımaktadır. Websitemizi ziyaretiniz boyunca verdiğiniz bilgiler gizlilik içinde ve yasal yönetmeliklere uygun olarak saklanır. Sadece kendi isteğinizle vermiş olduğunuz kişisel bilgiler tarafımızdan toplanır. Kişisel bilgiler sadece sizin tarafınızdan açıkça ifade edildiği sürece kullanılır. Her zaman için kişisel bilgilerinizin kullanılması ve saklanmasına dair talebinizi geri çekme hakkına sahipsiniz. Açıkladığınız tüm bilgiler sadece firmamızca tutulur ve saklanır. Hiçbir koşulda, kişisel bilgileriniz onayınız olmaksızın üçüncü şahıslar ile paylaşılamaz. Herhangi bir bilgi değişikliği istediğinizde veya her türlü sorunuz ve öneriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Şartları

Yukarıda tanımlanan herhangi bir web sayfasını ziyaret etmeye başladığınız andan itibaren belirtilen şartlara kasıtlı ya da kasıtsız olarak uyulmaması halinde, Kursistem ilgili kişi veya kişiler hakkındaki her türlü kanuni hakkını saklı tutar.
  • Sitede kullanılan her türlü tasarım ve yazılım hakkı Kursistem’e aittir. ızinli yada izinsiz hiçbir şekilde geçici ya da kalıcı olarak çoğaltılamaz veya kopyalanamaz.

  • Web sayfasının sorunsuz bir şekilde çalışmasını engelleyici ya da web sayfasına zarar verici herhangi bir faaliyette bulunulamaz.

  • Web sayfasında kullanılan bilgi ve içeriklere virüs veya herhangi bir zararlı yazılımla zarar verilemez.

  • Yasal durumlar haricinde web sayfalarında belirtilen elektronik posta (e-mail) adres(ler)inin mail listelerine kaydı, sitelerde bulunan mevcut elektronik formların amacı dışında kullanılması kesinlikle yasaktır.

Yasal Sorumluluklar

Kursistem sağladığı web hizmetlerinden yararlanılarak hazırlanan bir web sayfasında tasarım, yazılım ya da içeriklerden kaynaklanan doğabilecek herhangi bir yazılımsal ya da donanımsal zarardan sorumlu tutulamaz.

Sitenin sorunsuz ve hatasız bir şekilde zararlı yazılımlardan arındırılış olarak web ortamında yayınlanmaya başlaması ile ilgili Kursistem’e kanuni bir sorumluluk yüklenemez.

Web sayfasında kullanılan içerikler ile ilgili tüm yasal sorumluluk sitenin hazırlanması için Kursistem’in sağladığı web hizmetlerinden yararlanan gerçek ya da tüzel kişilere aittir.

Site içi ve(ya) site dışı kullanılan tüm internet bağlantıları ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*