Genç Kadın Bebeğini Gay Arkadaşına Sattı

Genç Kadın Bebeğini Gay Arkadaşına Sattı

29 yaşındaki genç kadın, erkek arkadaşına bebeğimi düşürdüm diyerek yalan söyledikten sonra doğan bebeğini en yakın arkadaşına 430 TL’ye sattı.

gay3

BEBEĞİ DÜŞÜRDÜM DEDİ, ARKADAŞINA SATTI

2010 yılında bayan Gilmore ve sevgilisi Steven North bebek bekliyordu ancak genç kadın sevgilisine bebeği düşürdüğünü söyleyip ortadan kayboldu. Gilmore, bebeği gerçekten istemiyordu ve bunu çok yakın olan gay arkadaşına anlattı. Arkadaşıysa Gilmore’u bebeği aldırmaması için ikna etmeye çalıştı. Bu sırada Gilmore, gay arkadaşının Facebook’a verdiği ‘taşıyıcı anne aranıyor’ ilanını gördü. Bunun üzerine bebeğini arkadaşına satmaya karar verdi.

Perth Sheriff Court.....14.04.15 *****NO BYELINE PLEASE***** Christopher Yates and Vikki Gilmore arrive at court.....abortion con/fraud see story by Gordon Currie Picture by Graeme Hart. Copyright Perthshire Picture Agency Tel: 01738 623350 Mobile: 07990 594431

Perth Sheriff Court…..14.04.15 *****NO BYELINE PLEASE*****
Christopher Yates and Vikki Gilmore arrive at court…..abortion con/fraud
see story by Gordon Currie
Picture by Graeme Hart.
Copyright Perthshire Picture Agency
Tel: 01738 623350 Mobile: 07990 594431

DNA TESTİ GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

5 ay sonra gay arkadaşlarının taşıyıcı anne yöntemiyle baba olduğunu öğrenen Mr North’un şüpheleri artmaya başladı. Bunun üzerine bebeği ziyarete giden Mr North, bebeğin anne isminde Gilmore yazdını görünce mahkemeye şikayette bulundu. Gilmore, her şeye rağmen polislere bebeğini düşürdüğünü söyledi. Ancak Mr North işin ucunu bırakmadı. Bebeğe DNA testi yaptı ve sonuç, bebeğin babasının yüzde doksan dokuz North olduğunu ortaya çıkardı.

gay1

BABA MÜCADELESİNİ KAZANDI

Mahkeme’de her iki suçlu da yaptığını inkar etti ancak hakim, ortada mükemmel kurgulanmış bir oyun olduğunu ancak işin peşini bırakmayan babanın mücadelesini kazandığını söyledi. Geçtiğimiz ay yapılan duruşmada çocuğun velayeti gerçek babasına verilirken yalancı anne ve arkadaşı hapse gönderildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*