Gelinle damat düğün alanına vinçle indi!

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Gelinle damat düğün alanına vinçle indi!1

Bursa’da iki gece süren Roman düğünü, ilginç görüntülere sahne oldu. Düğünün yapıldığı alana ilk gece tekerlek takılmış deniz yelkeniyle gelip davetlileri selamlayan gelin, ertesi gece ise damatla yük asansörünün sepetine binip kalabalığın arasına bu vinçle indi.

Bursa’da Roman düğünü, ilginç görüntülere sahne oldu. Düğünün yapıldığı alana ilk gece tekerlek takılmış deniz yelkeniyle gelip davetlileri selamlayan gelin, ertesi gece ise damatla yük asansörünün sepetine binip kalabalığın arasına bu vinçle indi.

Ali Güğünç (22) ve çocukluk arkadaşı Kevser Güğünç (Doğan) (18) çiftinin, Ocak ayında yaptıkları nişanın ardından aileleri, unutulmaz bir düğün olması için farklı fikirler üretti. Gökdere Meydanı’nda gerçekleştirilen ve iki gece süren düğün, davetlilere farklı bir gece yaşattı. Gelin, düğünün ilk gecesinde alana tekerleklerle yürütülen deniz yelkenine binerek geldi. Son gece ise gelinle damat, yük taşıma asansörü olarak bilinen vincin sepetine bindi. Çift, bu araçla davetlilerin arasına inerek onlara sürpriz yaptı.

Ali ve Kevser Güğünç, gazetecilere yaptıkları açıklamada, birbirlerini çocukluklarından bu yana tanıdıklarını belirterek, çok heyecanlı ve mutlu olduklarını söylediler.

Düğüne yelken ve vinçle gelmenin anne ve babalarının fikri olduğunu söyleyen Kevser Güğünç, “Annem ve babam böyle bir şey düşünmüş. Bize de sürpriz oldu” diye konuştu.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.