Galaxy S7, Samsung’un yüzünü güldürdü mü?

Galaxy S7 ile ilgili aramalar,
samsung s7 edge,
galaxy s7 özellikleri,
galaxy s7 fiyatları,
galaxy s7 ne zaman çıkacak,
samsung,
galaxy s7 çıkış tarihi,
galaxy s7 gsmarena,
galaxy s7 ekşi,

Galaxy S7, Samsung’un yüzünü güldürdü mü?

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, tanıtımlarının yapılmasıyla beraber büyük bir çıkış yakaladı. Peki bu çıkış Samsung’un beklentilerini karşılıyor mu?

Samsung’un yeni amiral gemileri yüksek sipariş rakamlarıyla Samsung’u bile şaşırtıyor. Kısa bir süre önce ön siparişe açılan ve artık faal satış dönemine de geçilen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, tahmini satış rakamlarından daha yüksek sonuçlara imza atmış durumda. Yalnızca Çin’de 10 milyondan fazla ön sipariş alan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, farklı kaynakladan gelen raporlara göre Samsung Mobil bölümünün de beklentilerini aşmış.

SUYA DAYANIKLI OLMASI SATIŞINI ETKİLEDİ Mİ?

Analistlerin yorumları ise Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile Samsung’un selef modellere göre daha yüksek seviyede kar edeceği yönünde. Bunda, Samsung’un yeni amirallerine microSD kart desteği getirmesi ve tıpkı onun gibi, suya dayanıklılık özelliğinin de geri dönmesinin büyük rol oynadığı düşünülüyor.

Henüz rakamsal olarak satış performansı açıklanmış değil. Çin’de yoğun talep gören Galaxy S7 ve S7 Edge’in ülkemizdeki sipariş rakamları da merak ediliyor. Muhtemelen kısa bir süre içinde Samsung Türkiye, sonuçları açıklayacaktır…

 

Kaynak: chip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.