Galaxy S7 ile beraber artık SIM kart değişimi daha kolay

Galaxy S7 ile beraber artık SIM kart değişimi daha kolay

1

Samsung’un yeni amiral gemileri olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile birlikte daha önce değiştirilemeyen SIM kart olayı artık kolaylaşıyor.

SIM kartını telefon açıkken değiştirmek, bazı akıllı telefonların aklını karıştırabiliyor. Bu durumda SIM kartı kullanabilmek, yani telefon etmek, SMS göndermek veya mobil interneti kullanmak için telefonu baştan başlatmanız gerekiyor.Apple, HTC gibi bazı firmaların telefonları, SIM kartı telefon açıkken değiştirmenize izin veriyor. Samsung’un amiral gemilerinde ise bilinmeyen bir nedenden dolayı bu yetenek bulunmuyor. Ancak Güney Koreli firmanın en yeni telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’de SIM kartınızı dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Evet, SIM kartı değiştirdikten sonra telefonu baştan başlatmanız gerekmiyor.

GALAXY S7 VE S7 EDGE ÇİFT SIM KARTLI

Samsung’un sonunda bu değişikliği yapmasının gerçek nedeni bilinmese de, firmayı harekete geçiren nedenin Galaxy S7 ve S7 Edge’in çift SIM kartlı modelleri olabileceği düşünülüyor. Değişiklik, yeni Samsung’ları satın almayı düşünenler ve birden fazla SIM kart kullananlar için şüphesiz önemli bir faktör olabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.