Kategoriler
Telefon İncelemeleri

Galaxy S7 Active modeli ile geliyor!

Galaxy S7 Active modeli ile geliyor!

Galaxy S7, her ne kadar suya ve toza dayanıklı olsa da samsung bu soruna daha dayanıklı bir telefonla piyasaya girmeye hazırlanıyor.

Samsung’un yeni tanıttığı amiral gemisi Galaxy S7, suya ve toza karşı dayanıklı olmasıyla gönülleri fethetmişti. Ortaya çıkan yeni iddialara göre Samsung, çok daha dayanıklı olan Galaxy S7 Active modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birçok sızıntının kaynağı olan Evleaks yada gerçek ismiyle Evan Blass tarafından ortaya çıkartılan bu sızıntıya göre Samsung, SM-G891A model numaralı bir model üzerinde çalışıyor.

GALAXY S7 ACTIVE ORTAYA ÇIKTI

Galaxy S6 Active’ın model numarasının SM-G890A olduğu düşünüldüğünde SM-G891A model numaralı cihazın Galaxy S7 Active olma olasılığı da daha da artıyor.

Zauba kayıtlarında ortaya çıkan SM-G890A model numaralı cihazın test için Hindistan’a gönderilmiş olabileceği gibi basit bir yazım hatası da olabilme ihtimali mevcut. Galaxy S7 Active hakkında elimizde henüz başka bir bilgi ise henüz mevcut değil.

Ancak eğer SM-G891A model numaralı cihaz Galaxy S7 Active modeli olacaksa, daha büyük bir batarya ve çok daha üst seviye bir sertifika ile çok daha dayanıklı ve iddialı olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Yine önceki cihazlara bakarak modelin global pazarda yer almasınınsa düşük bir ihtimal olacağını tahmin edebiliriz.

 

Kaynak: shiftdelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.