Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Galaxy Note 4 en iyi nasıl korunur?

Galaxy Note 4 en iyi nasıl korunur?

Akıllı telefon pazarı sürekli gelişen ve büyüyen bir pazar. Özellikle geçtiğimiz yıllara göre büyük bir ivme yakalayan mobil sektörün donanım anlamında birkaç yıl önceye göre resmen çağ atladığını görmekteyiz. Bununla birlikte akıllı telefonların fiyatlarının da çağımızın çok ötesinde olduğunu görmekteyiz; en azından ülkemiz için.

Küçük bir servet vererek aldığımız akıllı telefonları dış etkilere karşı korumak için herkesin farklı farklı yollara başvurduğunu görmekteyiz. Bunların en başında gelen ve en ucuzu olan koruma yöntemi sanırız cam filmleri. Bu filimler telefonunuzun ekranını kılcal çiziklere karaşı belli bir oranda korusada çarpmalara karşı oldukça dayanıksızlar, hatta bazı kişilerin yorumlarına göre bu ürünlerin kırılmayı ve çatlamayı kolaylaştırdığı bile söylenmektedir.

 

Silikon kılıflar ise çok fazla kir toplamaktadır ve ekran kırılmalarını kesinlikle önlememektedir. Biz bu gün sizlere ülkemizde de satılan bir markanın kılıfını önereceğiz.

Spigen markasının Tough Armor kılıfının özellikle Note 4 için yapılmış en başarılı kılıf olduğunu düşünmekteyiz. Hem ekranınızı, hem “metal” çerçevelerinizi hemde arka kapağınızı oldukça güzel bir şekilde koruyabileceğiniz bu kılıfın fiyatının Amazon’da 19,99 dolar olduğunun da altını çizelim.

Spigen Tough Armor’a ait detaylı fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.