Galatasaray Şok Üstüne Şok Yaşıyor

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Galatasaray’da Chelsea ve Kayserispor yenilgilerinin artçı sarsıntısı devam ediyor.

Chelsea yenilgisi sonrasında Galatasaray’ın iki yöneticisi Adnan Nas ile Mehmet Cibara arasında küfürleşmeye kadar varan tartışma sonucunda bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında voleybol şubesi sorumlusu Mehmet Cibara istifa etti. Londra yolculuğu öncesi ve sonrasında çıkan tartışmanın Mehmet Cibara tarafından basına sızdırıldığı öne sürülünce Başkan Ünal Aysal, bugünkü yönetim kurulu toplantısında Mehmet Cibara’ya konuyu açarak hesap sordu. Bu tartışma sonrasında Mehmet Cibara’nın başkan Ünal Aysal’a istifasını sunduğu öğrenildi.
San kırmızılı yönetimde iki dönemdir Ünal Aysal ile çalışan Cibara, 3 yıldır voleybol şubesinin sorumluluğunu yürütüyordu. Kayserispor yenilgisi sonrasında ise Mehmet Cibara’nın, Ünal Aysal tarafından Florya’da görevlendirilerek futbol takımına yakın olması istenmişti.

AYSAL KABUL ETMEDİ

Galatasaraylı yöneticilerden Mehmet Cibara, Adnan Nas ile yaşadığı tartışma sonucu istifa etti. Ancak Galatasaray yönetiminden yapılan açıklamada, Cibara’nın istifasının Ünal Aysal tarafından kabul edilmediği bildirildi.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.