ford sıralı sistem lpg

Ford BRC Sıralı Sistem için Memnuniyet Yüzdeleri

 

BRC Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemine sahip Ford Marka araçlarda 10 üzerinden en fazla 8 notu verilmiştir. Yüzdesi % 33‘dir. 2000 kişilik bir önceki analiz sonuçlarına göre 8 notu verenler % 4 düşmüş olmakla birlikte 10 notu verenlerin yüzdesi % 10 dan % 14 ‘e çıkmıştır.

1.6 Motor Ford BRC Sıralı Sistem için Memnuniyet Yüzdeleri

 

BRC Sıralı Lpg Otogaz Dönüşüm Sistemine sahip 1.6 Motor Ford Marka (Başta Focus ve diğer 1.6 motorlu modeller) araçlarda 10 üzerinden en fazla 8 notu % 36 oranı ile verilmiştir. Önceki analize göre 8 notunun yüzdesi % 3 düşmüş fakat 10 not verenler ise % 4 artmıştır.

 

 

Ford BRC Sıralı Sistem için Lpg Sorunları

ford-brc-sorunlari-lpg-otogaz-donusum-sistemleri

BRC Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemine sahip Ford Marka araçlarda en fazla sorun olarak bildirilen lpg sorunları % 26‘şar ile Aracın Motor Arıza Lambasının Yanması ve Lpg tüketiminin beklenilenden yüksek olması olmuştur. Ford genel yüzdeleri bu şekilde olmakla birlikte kullanımı yaygın olan motor hacmi olan 1.6 motor için grafik aşağıda verilmiştir.

1.6 Motor Ford BRC Sıralı Sistem için Lpg Sorunları

1.6-motor-ford-brc-lpg-sorunlari

BRC Sıralı Lpg Otogaz Dönüşüm Sistemine sahip 1.6 Motor Ford Marka (Başta Focus ve diğer 1.6 motorlu modeller) araçlardaki sorun çıkma yüzdeleri grafikte görülmektedir. 1.6 motor sahiplerinde genel ford sahiplerinin sorun çıkma yüzdelerine göre daha düşük olması dikkat çekicidir.

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*