Fikret Orman’dan Galatasaray’a Cenk Gönen göndermesi

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Fikret Orman’dan Galatasaray’a Cenk Gönen göndermesi1

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve başkan Fikret Orman, Cenk Gönen’in Galatasaray ile anlaştığı yönündeki haberler ile ilgili konuştu.

İŞTE GÜNEŞ’İN SÖZLERİ…

“Bizim medyamızın maşallahı var. Cenk Günay’ın sakatlığı vardı. Üç tane kalecimiz var. Geçen sezondan Tolga ile Cenk’in daha iyi olduğunu biliyorum. Bu 3 kaleciden oynayamayan olan varsa gitmek isterse, izin veririz dedik. Kendi kendine 3. kaleci ilan edilip ayrılık haberi çıkıyor”

“EKONOMİK ŞARTLAR SAĞLANIRSA…”

“Bizim kaleye, forvete, defansa, orta sahaya her yere arayışımız var. Bütün oyunculara bakarız ama almak için kararı sonra veririz. Belki stoper de alırız, bugün savunmada sıkıntılar oldu. İçimizden de bir savunmacı çıkartabiliriz belki de alırız. Bizim ağzımızdan haberler çıkıyor yazsınlar biz de öğreniriz. Gitmek isteyen olursa gelir söyler, bakarız. Kulübün de ekonomik şartları sağlanırsa, gider”

“G.SARAY’A GÖNDERDİK DİYE BİR DURUM YOK”

Beyaz TV’ye konuşan Fikret Orman ise, “Cenk’in daha çok çalışıp, birinci kaleciliği alması lazım. Şu anda Galatasaray’a gönderme kararı almışız gibi bir durum yok. Eğer ki kaleci ihtiyacı olursa, değerlendiririz” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: Ajanslar


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.