FETÖ dershaneleri milli eğitime savaş açtı

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

FETÖ dershaneleri milli eğitime savaş açtıEkran Alıntısı

Zaman’dan Cumhuriyet’e kadar Fetullahçı örgüte yakın tüm gazetelere ilan veren FETÖ dershaneleri “Milli Eğitim Bakanlığı’nın son düzenlemesini dinlemiyoruz, dershane adıyla faaliyete devam ediyoruz” dedi. FETÖ örgütüne insan kaynağı sağlayan Dershanelerin bu çıkışı “devlete savaş açtılar” şeklinde yorumlandı.
Fetullahçı Terör Örgütü’ne insan kaynağı sağlayan dershaneler Milli Eğitim Bakanlığı’na savaş açtı. Özetle “Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı son düzenlemeyi uygulamayacağız, biz bildiğimizi okuruz, korsan olarak öğrenci kaydına devam edeceğiz” diye FETÖ dershanelerinin bu çıkışı Paralel Suç Örgütü ile ilgisi olmayan dershanelerin de tepkisine neden oldu.

“BAKANLIĞIN DÜZENLEMESİNİ TAKMIYORUZ, KORSAN KAYITA DEVAM EDECEĞİZ” MESAJI

Cumhuriyet’ten Zaman’a kadar Fetullahçı Terör Örgütüne yakınlığı ile bilinen tüm gazetelere ilan veren Paralel örgütün dershaneleri, velilerin kafasını karıştırarak korsan kayıtlar yapmaya çalışıyor. Milli Eğitim Bakanlığı velilerin mağdur olmaması için bu konuda defalarca uyarıda bulunmuştu.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI KORSAN KAYIT YAPAN DERSHANELERE KARŞI VELİLERİ UYARDI!

“Milli Eğitim Bakanlığı’nı takmıyoruz, hiçbir düzenleme bizi bağlamaz, korsan kayıt yapmaya devam edeceğiz” diyen FETÖ dershanelerine Bakanlığın nasıl bir önlem alacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: Sabah.com.tr


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.