Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kayaköyde Kendini Yenilemek

Fethiye Kayaköy’de Kendini Yenilemek

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Kendini Yenilemek Budur İşte Bilenler Bilmeyenlere Söylemesinler

Dışa açık insanın en fazla ihtiyaç duyacağı yaklaşımlardan birisi, kendini yenilemektir.

Başarılı olmak özünün yeniliklere ve günümüzde teknolojiye açık yaşamanın ve hayatı etrafı insanları iyi analiz etme oluşumlarından birisidir; o hâlde başarılı olanın en çok ihtiyaç duyacağı şey, insanın kendini dinlemesi olacaktır.

Düşünceler, nasıl davranacağınızın göstergeleridir. Olumlu düşünmek ancak sakin kafayla olur. Kendini dinlemek, çok yönlü düşünmeyi sağlar. Hayata büyük bir çerçeveden baktığınızda problemlerin hiç de zor olmadığını fark edersiniz; düşünmek ve kendini dinlemek işte bu genel bakışın başarıya açılan penceresidir.

Öneclikle siz tanımazsınız ama bende size tanıtmayacağım ( büyük patron ) abim den çok teşekkür ediyorum hem bana kayaköyü tanıttığı için hemde o günlerimdeki kendimi yenileme fırsatımı bulabileceğim bir zaman dilimini yaşamama vesile olduğu için ; yıllardır aradığım ruhumun ve bedenimin dinlendiği kayaköy de bir hafta tatil yapmama sebep olduğundan dolayı kendisine olan minnet ve vefa emanetim başım üstüne o tertemiz kalbi ile şahsen beni varlığı gururlandırdı ve hiçbir madde ile alamayacağın huzurlu bir ortamı yaşayabilmeme sebep olduğunda çoook teşekkür ediyorum iyiki varsın kayaköylü büyük patron . Rabbim Seni her daim mutlu etsin


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.