Fenerbahçeye 4 Fark Atabiliriz Dedi Ve Çok Geçmeden Cevabı Geldi

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Fenerbahçeye 4 Fark Atabiliriz Dedi Ve Çok Geçmeden Cevabı Geldi

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini’ye, Fenerbahçeli futbolculardan yanıt geldi.

“Bakarsınız, haftaya Fenerbahçe’ye 4 gol atarız” diyen Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini’ye, Fenerbahçeli futbolculardan yanıt geldi.
“Bakarsınız, haftaya F.Bahçe’ye 4 gol atarız. Bunu yapabiliriz” diyen Galatasaray’ın hocası Roberto Mancini’ye sarı-lacivertli futbolculardan yanıt geldi. Takımın tecrübeli isimleri başta olmak üzere birçok oyuncu, “Mancini çok iyimser konuşuyor. Bize 4 gol atmak isterken dikkat etsinler de 4 ya da daha fazla gol yemesinler” ifadesini kullandı.
Ekstraya kalan 4’lü takıma örnek oldu
Rakiplerinin puan kayıpları yaşadığı şu süreçte yoluna dolu dizgin devam ederek farkı sürekli açan F.Bahçe’nin bu başarısının altında sadece günlük idman programıyla yetinmemeleri yatıyor. Profesyonellikleriyle parmak ısırtan Webo, Sow, Kuyt ve Bekir takımla antrenman yaptıktan sonra idmanların bitiminde bireysel çalışmalara ağırlık veriyor.
BU dörtlünün çalışmalarından çok etkilenen Alper, Salih, Emenike ve Caner de son günlerde ekstra mesaiye kalırken, futbolcular, Ersun Yanal’ın antrenmanları bitiren düdüğü çalmasının ardından kondisyon, şut ve orta çalışmaları yapıyor.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.