Fenerbahçe’den çifte harekat

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Fenerbahçe’den çifte harekat220610

Fenerbahçe için tünelin ucundaki ışık görüldü… Bir süredir transfer için yoğunlaşan Sarı-Lacivertli yönetim transfer sezonunun bitiminin yaklaşması nedeniyle vitesi arttırdı.

Sportif Direktör Giuliano Terraneo hafta başında İspanya’ya giderek öncelikle Valencia’nın Faslı yıldızı Feghouli için İspanyol kulübüyle pazarlık masasına oturacak. Feghouli Fenerbahçe ile her konuda anlaşma sağlamasına rağmen Valencia ile Sarı-Lacivertli kulüp arasında görüşmeler tamamlanmadı. Ancak 2 tarafın uzlaşmaya yaklaştığı öğrenilirken Terraneo’nun yönetimden aldığı destekle bu transferi bu kez bitirmek için tüm hamleleri yapacağı gelen bilgiler arasında.

GÖRÜŞMELERDE BULUNACAK

Fenerbahçe Sportif Direktörü Terraneo’nun Feghouli’yi bitirdikten sonra stoper transferini de gerçekleştireceği öne sürüldü. Stoper için Zouma, Terry ve Carlos Gil’den birini bitirmek isteyen Terraneo’nun yurtdışında bu oyuncular için de görüşmelerde bulunacağı belirlendi. Teknik Direktör Pereira’nın da gelişmeleri yakından izlediği ortaya çıkarken yönetimle yaptığı görüşmede, “Feghouli’yi alırsanız çok önemli bir iş yapmış olursunuz” dediği belirtildi.

KAYNAK: Takvim


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.