Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fenerbahçe İçin Geri Dönüyor,Ve Müthiş Bir Karşılama Olacak

Fenerbahçe İçin Geri Dönüyor,Ve Müthiş Bir Karşılama Olacak

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Fenerbahçe camiası Aziz Yıldırım’ın dönüşüne kilitlendi. Akşam saatlerinde İstanbul’da olması beklenen Yıldırım için coşkulu bir karşılama yapılacak.

Ailesi ile birlikte Fransa’da tatilde bulunan Aziz Yıldırım bu akşam saat 21.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’nda olacak.
Yargıtay’ın şike davasıyla ilgili kararının ardından ailesiyle tatil için gittiği Fransa’dan bugün yurda dönecek Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı karşılayanlar arasında futbol takımı da yer alacak.
Kulüpten alınan bilgiye göre, Fenerbahçe futbol takımı, saat 21.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’nda olması beklenen Yıldırım’ı karşılayacak.
Bu arada, Fenerbahçeli futbolcular da, sosyal medyada Twitter üzerinden verdikleri mesajlarda, “Ailemizin babasını karşılamak için tüm takım saat 21.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndayız” ifadelerini kullandı.
Yıldırım’ın İstanbul’a gelişi öncesi sarı lacivertli camiada heyecanlı bir bekleyiş hakim. Aziz Yıldırım bugün sosyal medyada Eylül ayında dünyaya gelen ve ‘Yaz’ ismini verdikleri kız çocuğunun bir fotoğrafını paylaşarak taraftarlarına mesaj gönderdi.
Aziz Yıldırım’ın takım otobüsünde bir balkon konuşması yapması ve konvoy halinde Bağdat Caddesi’nde tur atması bekleniyor. Öte yandan Fenerbahçe Spor Kulübü yönetim kurulu da Yıldırım’ı havalimanında tam kadro olarak karşılayacak.
2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasının karşılamaya getirilip getirilmeyeceği ise merak


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.