FB’de deprem! Aykut Kocaman istifa etti

Haber |Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Saraçoğlu’nda 3-1’lik Karabükspor mağlabiyetinin ardından görevini bıraktığını açıkladı. | Haber

Haber |FB’de deprem! Aykut Kocaman istifa etti | Haberhaber

 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, görevini bıraktığını açıkladı. Kocaman, Spor Toto Süper Lig’de Kardemir Karabükspor’a 3-1 yenildikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, bu maçla birlikte Fenerbahçe’deki görevine son verdiğini bildirdi.
Kocaman’ın istifa açıklaması şöyle:
”Yaklaşık 2,5 yıldır çok şerefli bir görev olan Fenerbahçe teknik direktörlüğünü yaptım. Bizim gibiler için, hemen her yerde bu formanın özellikle bir şekilde prestijini ve kredisini kullanmış insanlar için zirve burasıdır. Burayı yaşadım. Ancak açıkçası bunu devam ettirebilecek gücü hissedemiyorum kendimde. Bu maçla beraber Fenerbahçe’deki görevime son veriyorum. Taraftar çok net bir şekilde haklı. Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Pek çok şeyle mücadele etmeye çalıştık. Zaman zaman saha içinde, zaman zaman saha dışında doğru şeyler yaptık, yanlış şeyler yaptık. Bütün bunların hepsi Fenerbahçe adınaydı. Yapabildiklerimiz bu kadardı. Bu şerefli görevi burada bırakıyorum. Herkese çok çok teşekkür ediyorum.”

Kesin karar bugün
İstifası başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu tarafından kabul edilmeyen ve kendisini kararından vazgeçirmek isteyen futbolcularla Can Bartu Tesisleri’nde görüşen Aykut Kocaman’ın kesin kararını bugün vereceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.