Fatma Salman, Erdoğan için canını vermeye hazır!

Haber | İdris Kotan’dan şiddet gördüğü için boşanan Fatma Salman, uzun zamandır sustuğunu belirterek artık partide vekil değil bir nefer olmak istediğini söyledi. | Haber

Haber |Fatma Salman, Erdoğan için canını vermeye hazır! | Haberhaber

 

Ağrı’da AK Parti Danışma Meclisi toplantısına milletvekilleri Mehmet Kerim Yıldız, Fatma Salman, il ve ilçe teşkilatlarıyla çok sayıda partili katıldı.
Salman, Erdoğan’ı yere göğe sığdıramazken, kendisini iki dönem milletvekili yapan Erdoğan için canını bile bağışlamaya hazır! İşte Salman’ın konuyla ilgili görüşleri:
“2004’ten beri AK Parti’den ayrılmamı isteyen bir çok insanla ciddi mücadelede bulundum. Ama şunu hissettim ki evet Fatma’yı birileri öldürse bile Fatma Ak Parti’den ayrılamıyor. Fatma birçok şeyden ayrılabilir ama Ak Parti’den, Başbakanından ayrılamıyor. Çünkü Başbakan Fatma’yı getirdi, iki dönem milletvekili yaptı. Fatma canını Başbakan ve AK Partiye kurban eder. Bunu kesinlikle yanlış bir şekilde de anlaşılmasını istemiyorum. İki dönemdir milletvekiliyim. Siyasi anlamda bütün mutlulukları yaşadım ama Ak Parti üzerinden bana farklı sıkıntılar yaşatmaya çalıştılar. Ama ben partimi ve Başbakanımı seviyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.