Anasayfa » Anlamlı Sözler » Fatma Kaplan Her Şey Çok Güzel Olacak Diyor Çok da Doğru Söylüyor

Fatma Kaplan Her Şey Çok Güzel Olacak Diyor Çok da Doğru Söylüyor

Fatma Kaplan Her Şey Çok Güzel Olacak Diyor Çok da
Doğru Söylüyor

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Türkiye’nin heryerine giderek iadei bir nevi ziyeret hayırlı olsun ziyaretinde bulunuluyor.

Daha Öncede CHP’den Kırklareli Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ile Tekirdağ Milletvekili olan Candan Yüceer, CHP’den Van İl Başkanı Mehmet Kurukçu, belediye meclis üyesi Aytaç Yurtöven de İzmit Belediye Başkanı seçilen Fatma Kaplan a Başkan Seçimlerinin Kazandıkatn Sonra nezaket ve tebrike ziyaretti olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundula.

Misafirlerini kapıda karşılayan Fatma KAPLAN Hürriyet Başkanımız Memleketimizde “her şeyin en doğru, en sistemli şekilde başlamasını istiyoruz. Arzusunda bulunduğunu ve Personelden ekonomiye, Giden yolun doğru olmasına hizmetlerden, yardımlara kadar her şeyi ince eleyip aslı olması gerektiği gibi sık dokuyoruz” dedi.

Misafirlerin Ziyaretlerinde Gçmişten Kalan Anılarda Konuşuldu
Belediye Başkanlıklarının hayırlı olsun dilekleri ve buralara kadar gelerek onurlandırdıkları misafirlerinin bu hoşgörülü yaklaşımları ile yakından ilgilenen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP’den Tekirdağ Milletvekilimiz olan Candan Yüceer’ın ziyaretinde geçmiş yad edilerek TBMM’deki günlerine giderek, anılarınkonuşulması ziyaretlerine renk kattı.
Ziyaret Oturumunda Belediye ile alakalı çalışmalarındaki süreçlerin de nasıl ve hangi özveri ile yapılabileceği hakkında konuşulduğu ziyarette Başkan Fatma Kaplan Hürriyet bizleri “15 yıl aradan sonra halkımızın bizi belediye başkanlığı görevine layık görmeleri şahsımıza en büyük mutluluğu yaşattığını dile getirirken. Bütün vatandaşlarımız aynı bizimgibi bu sevgiyi bizimle paylaşmak istiyor. Yenilikçilik anlayışı ile Katılımcılığı benşmseyen bir belediye ile hizmetlerimizi gerçekleştireceğini dile getiren ve . Her şey çok daha güzel olacak” diyerek geleceğe daha umutla bakılacağının altını çizen Başkan Fatma Kaplan Hürriyet den sevgilerle.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.