Fatih Altaylı’dan Cem Uzan’a: O Kim Ya! Kaçak Bir Adam

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Fatih Altaylı, Galatasaray’a başkan adayı olacağını ifade eden Cem Uzan için “O kim ya! Kaçak bir adam. Önce ülkesine gelsin de sonra başkanlık hayali kursun.” dedi.

Fanatik Galatasaraylı eski yönetici Fatih Altaylı, yazarlığını yaptığı Habertürk gazetesine yaptığı açıklamada, sarı-kırmızılı takıma başkan adayı olacağını dile getiren Cem Uzan hakkında ağır sözler sarf ederken, İbrahimovic’in olası transferini değerlendirdi.

Taraftar günlerdir ‘İbra’ diye ayakta. Ancak G.Saray Yönetimi’nde kimse ‘Biz İbra’yı alacağız’ demedi. Başkan bize yaptığı açıklamada “Temas bile yok” dedi. Ama herkes Özbek’e tepki gösteriyor. Ortalığı Cem Uzan’ın karıştırdığı iddia ediliyor. Neler söyleyeceksiniz?

“GALATASARAY, IBRA’YA SENEDE 10 MİLYON EURO NASIL VERECEK?”

Bence şöyle girelim konuya. Okuyucuların kafası karışmasın. Herkes burada yazılanları benim köşe yazım zannediyor. Geçen sezon bu kafa karışıklığını çok gördüm. Şunu herkes bilsin ki; burada siz Habertürk Spor Servisi adına bana soru soruyorsunuz ben de sizin sorduklarınıza dilimin döndüğü, aklımın yettiğince yanıt veriyorum. Bu girizgahın ardından İbrahimovic meselesine gelirsek… Ben de başkan olursam ‘Messi ve Ronaldo’yu alacağım’ diyeyim tam olsun. Yahu ayak var yorgan var. G.Saray, İbrahimovic’e senede 10 milyon Euro nasıl verecek? Bunu düşünen yok. Ben de çok isterim gelsin diye ama bir de hesap var kitap var. Başkan’ın haklı olduğu tek mesele bence bu konudur.

“CEM UZAN KAÇAK BİR ADAM”

Cem Uzan kim ya! Kaçak bir adam. Türkiye’de mahkumiyetleri var. Sağda solda ‘Jardel’i getirdim’ diye dolaşıyor. Jardel’le Uzan’ın alakası yok. O yıl Galatasaray’a Telsim üzerinden sponsor olmuştu. Sözde Jardel’in parası o sponsorlukla sağlanmıştı. Külliyen yalan. Cem Uzan’ın Telsim’i o dönemde sponsorluk borcunu bile ödemedi. Mahkeme ile icra yoluyla aldık parayı. Şimdi ‘Galatasaray’a başkan olacağım, onu alacağım, bunu alacağım’ diyormuş. Önce bir ülkesine gelsin de sonra Galatasaray’a başkanlık hayali kursun.

CEM UZAN’DAN ALTAYLI’YA “SAHTEKAR” CEVABI

Cem Uzan hakkında ağır sözler sarf eden Fatih Altaylı’ya resmi Twitter hesabından cevap verdi. Uzan, “Fatih Altaylı yine hakkımda yalanlar atıp tutmuşsun. Ben iyi bir Galatasaraylıyım. UEFA& Süper kupa kazanılırken en büyük sponsor bendim.Sahtekar Fatih Altaylı denen kişi! Kaça sattınız JARDEL’i senin yönetiminde!!! Uzan ailesinin Galatasaray’a hediyesini!!! Sahtekar herif!!!. Kimleri aldınız onun yerine, sözde takas yaparken?? Hatırlıyor musun isimlerini?Ama benim hediyem Galatasarayımıza Süper Kupayı getirdi!!. Fatih Altayli hirsiz bir ajandir. ISPATLIDIR.Jardel’i satip yerine aldigi komisyonu aciklasin. Ralph Lauren’nin oyuncaklarini yazsin. HIRSIZ ” ifadelerini kullandı.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.